Opinion - Edi Rama per hapjen e se henes! (14 Maj 2020)

6 Просмотры
Издатель
#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

Në Skype: Edi Rama, Hashim Thaci, Dashamir Shehi, Antan Metaj, Almeida Abazi, Sara Gezdari

Në studio: Pellumb Pipero

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow rtvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen
Категория
Русские комедии
Комментариев нет.